אוסטרליה: מה עשו 200 רקדנים בחוף הים?

תארו לעצמכם שאתם משתזפים להנאתכם בחוף הים, ולפתע אתם מוקפים ב-200 רקדנים שמפרים את שלוותכם. זה מה שקרה לרוחצים בחוף ליד סידני, כשמה שנראה תחילה כהתפרעות של אדם בודד על החוף הפך לריקוד המוני משעשע. צפו בפרויקט הייחודי והמשעשע שכובש את העולם

בזמן שאנחנו עדיין מחכים לחורף שיגיע, בחציו השני של כדור הארץ ממשיכים האוסטרלים להנות מעונת הקיץ שלהם ולעשות בטן-גב בנינוחות על שפת הים. את אווירת הרוגע שאפפה את המשתזפים בחוף "באנדי" סמוך לסידני, הקפיצו 200 בני אדם שפצחו בריקוד המוני באמצע החוף.

מה שנראה תחילה כאירוע מוזר, הפך במהרה למאורע משעשע שהצחיק את הנופשים עם ביצוע ריקוד בשם "גולשי המגבת". זה התחיל בגבר אחד שהניח רדיו טייפ לצידו, הגביר את הווליום והחל לפזז.

מיד אחר כך הצטרפו אליו רקדנים נוספים ממרחק של עשרות מטרים. לאט לאט רקדו יחדיו כל 200 הרקדנים שפיזזו בתנועות מתואמות עד סוף השיר. כשהמוזיקה נדמה חזרו הרקדנים באדישות אל מגבת החוף, כאילו האירוע לא התרחש כלל.

הרקדנים הם חלק מקבוצה מאורגנת שמבצעת מחוות כאלו במקומות מרכזיים ברחבי העולם, כמו תחנות רכבת או פארקים. הם מבצעים את ה"מתקפה" היצירתית שלהם - אז נעלמים כאילו לא היו. מעניין איפה יפתיעו אותנו בפעם הבאה?