לא נגענו: החשפנית נפלה מהמוט

אפילו המוט שמשמש את הרקדניות בתחרות השנתית במוסקבה לא יכול היה לעמוד אל מול הריקוד החושני של החשפנית החושנית. בשיאו של התרגיל, כשהיא באוויר ומסתובבת בעוצמה, המוט שהחזיק אותה פשוט קרס. אבל הרקדנית - כמו מקצוענית אמיתית - שמרה על קור רוח וסיימה את התרגיל. צפו בתקרית המביכה

ריקוד מסוכן: את היכולות הספורטיביות של מעצמת הספורט רוסיה כבר כולנו מכירים, אך לא בטוח שכולם יודעים שבמוסקבה נערכת מדי שנה תחרות הספורט הסקסית בעולם: ריקוד על מוט. התחרות השנתית מקבצת מדי שנה נשים יפהפיות, שעושות מה שכל גבר רק רוצה לראות: רוקדות ריקוד חושני על מוט ומפגינות ביצועים מרשימים.

גם ביצועיה של אחת הרקדניות המקומיות היו מרשימים, בתחרות שנערכה השבוע בבירה הרוסית. מרשימים כל כך, שאפילו המוט עצמו כבר לא יכול היה להחזיק את עצמו - תרתי משמע.

לאחר כשתי דקות וחצי של תרגיל, ממש בשיאו, בשעה שהיא מסתובבת במהירות עם רגליה בגובה רב יחסית על המוט - יצא לפתע המוט ממקומו ונפל על הבמה, כשהוא מפיל את הרקדנית יחד איתו לעיניהם של הצופים ההמומים והנלהבים גם יחד. לרקדנית, אגב, שלום.

אותה רקדנית, שניסתה ממש כמו אתלטית קרקע מיומנת לשמור על קור רוח גם לאחר התקרית המביכה, נמשכה להישאר שכובה על הקרקע בניסיון לשדר "עסקים כרגיל". לאחר מכן קמה על רגליה באיטיות, וסיימה באלגנטיות את התרגיל לקול מחיאות הכפיים הסוערות.