פריצל האוסטרלי: אב אנס את בתו שילדה לו 4 ילדים

אוסטרליה מזעזעת מהסיפור המשפחתי הקשה שנחשף: תושב המדינה חשוד שבמשך 30 שנה, מאז הייתה בת 11, אנס את בתו והכניס אותה להיריון 4 פעמים

את הסיפור המזעזע של יוזף פריצל האוסטרי שכלא ואנס את בתו כל העולם כבר מכיר. עכשיו מתווסף לסיפור הזה אות אחת - למ"ד - במקום אוסטריה אוסטרליה: גבר אוסטרלי חשוד שאנס את בתו מדי יום במשך 30 שנה והביא איתה לעולם ארבעה ילדים. אזרחי אוסטרליה, שנחשפו הבוקר לידיעה בעיתון "מלבורן הראלד", בהלם.

האב, בשנות ה-60 לחייו, החל להתעלל בבתו בראשית שנות ה-70, כשהיא הייתה בת 11. הוא המשיך במעשה הנורא במשך שלושה עשורים, גם כשהרשויות קיבלו דיווחים על מעשיו של האיש.

על פי הפרסום, רעייתו של האיש לא ידעה דבר על מעשיו. העיתון טוען שהמשטרה החליטה להגיש כתב אישום נגד האב לאחרישנלקחו ממנו דגימות די-אן-אי שהוכיחו כי הוא אביהם של ארבעת ילדיה של בתו.

שרת המשפטים של מחוז מלבורן דיווחה כי המשפחה התגוררה ביישוב מרוחק 100 קילומטרים מזרחית למלבורן. "אני לא יודעת איזה מעורבות הייתה למשטרה בפרשה, אם בכלל", היא אמרה לרשת טלוויזיה אוסטרלית. "המקרה הזה נמשך כבר 30 שנה, וכמובן שהנושא יעלה לראש סדר העדיפויות". דובר משטרת ויקטוריה סירב להתייחס לפרשה.

התקשורת האוסטרלית מקשרת, כמובן, בין המקרה הנוראי הזה לסיפורו של יוזף פריצל האוסטרי שנשלח לכלא לשארית ימי חייו בחודש מאי האחרון. פריצל אנס את בתו במשך 24 שנה ורצח את אחד משבעת הילדים שנולדו לו ולבתו.