בן 7 נמצא אחרי שנתיים בבית סבתו

הליך הגירושין אף פעם אינו נעים, אך לעתים הוא הופך ממש מכוער: זה מה שגרם לאישה מאילינוי "לחטוף" את בנה ריקי כשהיה בן 5. במשך שנתיים חיפשה אותו המשטרה, עד שנמצא מסתתר בכוך בגובה מטר בבית סבתו

(חדשות 2)

במשך שנתיים חיפש מייק צ'קבידה מאילינוי, ארה"ב, את בנו ריצ'ארד (ריקי) בן השבע. בסוף השבוע הוא נמצא מוחבא בביתה של סבתו, שקיבלה הוראה מפורשת מאמו של הילד להסתיר אותו היטב. הסבתא אכן עשתה את מלאכתה כראוי - שנתיים לא יצא ריקי מהכוך הסודי בבית.

אמו בת ה-30, שנון ווילפונג, "חטפה" את ריקי לפני שנתיים במהלך הפרידה מאביו. היא ברחה איתו לביתה של אמה דיאנה דובס, והסתתרה שם איתו. האב לא הצליח לאתר את השניים, וחשש לחייו של בנו בשנתיים האחרונות.

הליך גירושין גורר איתו ברוב המקרים חוויות לא נעימות על רקע המתח בין בני הזוג, אבל האב המודאג לא שיער שגרושתו תסתיר ממנו את בנו. "לא ישנתי ואיבדתי משקל", סיפר האב אחרי ששמע את הבשורה הטובה. "אני לא מאחל זאת לאף אחד".

במשך השנתיים האלה, החלונות בבית הסבתא היו מוגפים, כדי לא לאפשר לאף אחד להציץ פנימה ולגלות את הסוד. כשהשוטרים הגיעו לבית בסוף השבוע הם מצאו את ריקי ואמו בתוך חדר מסתור בגודל של כמה מטרים בודדים בלבד, ובגובה של מכונת כביסה.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק