חוות הדעת הרפואית: רופאו של ג'קסון הביא למותו

עכשיו זה רשמי- מותו של הזמר מייקל ג'קסון נגרם כתוצאה מהריגה. לאחר נתיחת גופתו של ג'קסון במכון לרפואה משפטית בלוס אנג'לס נמסר, כי נמצא בגופו ריכוז גבוה של סם ההרדמה המסוכן "פרופופול". בהודעה רשמית של חוקר נסיבות המוות של ג'קסון נטען שמתחזקת ההערכה כי האחראי למותו של ג'קסון הוא רופאו האישי קונארד מורי

אז מה באמת הרג את מייקל ג'קסון? הלילה התברר מחוות הדעת הרפואית כי הרופא שלו, קונארד מורי, הוא כנראה האחראי העיקרי למותו.

משרד החקירות שבדק את נסיבות מותו של מלך הפופ קבע שמותו נגרם כתוצאה מכמויות קטלניות של סמי הרדמה, אשר על פי החשד, סיפק לו רופאו האישי.

החוקר הרפואי של לוס אנג'לס העביר את ממצאיו לבית המשפט ביוסטון. בהתאם לנתונים החדשים יוחלט בימים הקרובים האם להגיש כתב אישום פלילי נגד מורי, אשר נחקר בעבר במשטרה בחשד לתרומתו להידרדרות שמצבו של ג'קסון, שהביאה בסופו של דבר למותו.

לדברי מורי, בחודשים האחרונים לחייו, סבל הזמר מנדודי שינה ובמסגרת הטיפול שהעניק לו, נתן לו מדי לילה סם שינה מסוג פרופופול. כיוון שמורי לא היה הרופא היחידי שטיפל בג'קסון, וכיוון שלדבריו, ג'קסון סירב לחלוק איתו את המידע אודות התרופות הנוספות שנטל, קיים חשש שערבוב של תרופות שונות, הוא שגרם בסופו של דבר למותו של ג'קסון. 

טקס האשכבה של ג'קסון התקיים בחודש יולי, אז הובאה גופתו לסטפלס סנטר בארון מצופה זהב. אבל הנסיבות מאחורי האירוע הלבבי שהביא למותו של האמן האגדי נותרו עד עתה בגדר תעלומה. למרות שהוא עבר נתיחה לאחר מותו - תוצאותיה נותרו חסויות עד לתום חקירת המשטרה בעניין.

תוצאות החקירה שופכות אור על נסיבות מותו העלומות של כוכב הפופ, ומיליוני המעריצים ברחבי העולם כבר מפנים אצבע מאשימה כלפי הרופא כדמות העיקרית שאחראית למוות הפתאומי. בית המשפט יהיה בוודאי זה שיכריע, וספק אם זהו באמת סופה של הפרשה.

צפו בטקס האשכבה של ג'קסון

מוחו של ג'קסון הוחזר למשפחה

מיוחד: רוח הרפאים של מייקל חזרה לבקר

צילומים נדירים מהחקירה של ג'קסון ב-1996: "אני לא הומו, אני שחור גאה"

מלכת הפופ עושה כבוד למלך הפופ 

שיחת הטלפון למשטרה: "הוא לא נושם!"

המלך מת - האגדה רק מתחילה