הפורץ התרברב בפייסבוק על הגניבה: "כותב מהמחשב הנייד החדש שלי"

אין גבול לחוצפה של הפושע הזה: קודם הוא פרץ לבית בבריטניה וגנב מכשירים יקרים, ואז פרץ לחשבון הפייסבוק של האישה שמתגוררת בבית והתרברב "בשמה" בגניבות. "השארתי את הטלוויזיה כי היא זבל", הסביר

פורץ. אילוסטרציה (חדשות 2)

שודד בריטי אכזרי במיוחד פרץ לחשבון הפייסבוק של האישה שפרץ גם לביתה, התגרה בה וכתב בין השאר, בשמה: "להאזין למוזיקה בטלפון החדש שלי - זה מרגיש כל כך טוב".

הגנב נכנס לעמוד הפייסבוק של ויקטוריה ריצ'רדסון הבריטית, בת 42, יום לאחר שפרץ לבית משפחתה במזרח ססקס. הוא גנב מריצ'רדסון אייפון, קונסולת משחקי נינטנדו, תיק יד ובו ארנק, כסף מזומן, כרטיסי אשראי ומחשב נייד של חברת "טושיבה".

לדבריה, החדירה לפרטיותה הפכה את הפשע למכאיב כפליים. באחת ההודעות שכתב הפורץ הוא פירט כי הוא כותב "מהמחשב הנייד החדש שלי". הגנב החצוף העיז גם לכתוב כי השאיר את הטלוויזיה בבית, כי היא "זבל".

"בברכה, הפורץ שלך"

הוא גם הודיע לריצ'רדסון, דרך האתר, כי הוא מתכוון למשכן חלק מהסחורה הגנובה. הוא סיים את ההודעות בחתימה: "בברכה, הפורץ הלילי שלך".

"הרגשתי מפוחדת מאוד", אמרה ריצ'רדסון לעיתון בריטי מקומי. "הרגשתי כאילו הם דחפו לי את הפשע בפנים. הם היו במרחב הפיזי שלי, ואז נכנסו גם למרחב האינטרנטי שלי".

המשטרה "הוזמנה" למסיבת סמים שאורגנה דרך הפייסבוק

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק