הסרט והמכתבים האירוטיים של מדונה - לכל המרבה במחיר

ממש ברגעים אלה עומדים למכירה פומבית מכתבים, הודעות קוליות וגם סרט אחד "אינטימי" שצילמה הכוכבת בשנות ה-90. בין היתר כתבה מדונה לבן זוגה באחד המכתבים: "הישבן שלי נראה טוב... אתה בטוח שאתה לא רוצה לבוא אלי לשבוע? זה יהיה... זה יהיה כל כך נחמד! אני אכין את המיטה שלי ואחכה לך"

המכתב ששלחה מדונה (the sun)

הידיעה הזאת כנראה תגרום לוורידיה של מדונה, שפורסמו בהרחבה בימים האחרונים באתרי הרכילויות, לבלוט מעט יותר: מכתבי אהבה והודעות אירוטיות שכתבה והשאירה מדונה לחברה לשעבר עומדים עכשיו למכירה פומבית.

מדובר בערימה מכובדת של מסרים ששלחה מלכת הפופ לבן זוגה דאז, ג'יימס אולברייט, בין השנים 1992-1994. בבית המכירות הפומביות האינטרנטי שהופקד על המכירה, מצפים לרווחים של כ-2,500 ליש"ט.

באחד הפתקים שפורסם בעיתון ה"סאן" הבריטי כותבת מדונה, "הישבן שלי נראה טוב, ואתה צריך לראות בעצמך כמה טוב הוא נראה. אתה בטוח שאתה לא רוצה לבוא אליי לשבוע? זה יהיה... זה יהיה כל כך נחמד! אני אכין את המיטה שלי ואחכה לך". את המכתב היא חותמת ב-xx (נשיקות).

בין היתר מוצעות למכירה גם שתי קלטות קוליות קטנות שהוקלטו במשיבון האלקטרוני של אולברייט, ובהן 17 דקות בקולה הענוג של מדונה. הקלטות כנראה יימכרו בסכום של 24 אלף ליש"ט.

אבל הממצא המעניין ביותר, ללא ספק, היא קלטת שצולמה במצלמת וידאו ביתית - ומתוארת כ"אישית מאוד ואינטימית" - ועליה הכיתוב "סרטון החלפת נשים". בסרט לכאורה נראים הכוכבת ושחקני הסרט "משחקים מסוכנים" מ-1993.

המכירה מתנהלת עד ה-5 באוגוסט, אז רוצו לקנות!

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?