דיווח: ג'קסון נישל את אביו מהירושה

תעלומת מותו של מלך הפופ עוד לא נפתרה, וככל שעוברים הימים נדמה כי התשובה לשאלת מותו תהיה מעניינת ומורכבת יותר. היום מתפרסם מידע חדש, לפיו סיים ג'קסון לצלם קליפ חדש, ימים לפני מותו, שצולם במקום אליו יגיע בקרוב ג'קסון - בית הקברות. על פי דיווח נוסף, אביו של מייקל, ג'ו ג'קסון, נושל מצוואתו של מלך הפופ

הרקוויאם של מלך הפופ: בעוד העולם מנסה לעכל את אובדן האייקון העולמי, ותעלומת מותו של מייקל ג'קסון עדיין לא נפתרה, מתפרסמים פרטים חדשים ומפתיעים. הפעם מדובר במידע מסעיר על קליפ חדש של מייקל, שצילומיו הסתיימו כשבועיים בלבד לפני מותו.

כנראה שהזמר הרגיש שימיו קצובים, כי ימים ספורים לפני מותו הוא שהה על סט צילומים המדמה בית קברות. על פי דיווח של סוכנות הידיעות AP, הקליפ החדש נעשה ככמחווה לקליפ של להיטו Thriller (מותחן), מתוך האלבום הנמכר בהיסטוריה הנושא את אותו שם.

הקליפ נמצא כעת בשלבי עריכה סופיים וצפוי לצאת לאור ב-15 ביולי. הפרויקט האחרון של מלך הפופ צולם בארבעה סטים, שאחד מהם הוא בית קברות, כאמור, בדומה לסט בלהיט Thriller.

על פי הדיווח, במהלך צילומי הקליפ נראה מייקל ג'קסון תשוש וחיוור, ואף מעד מהבמה ונאלץ לקבל סיוע.

אביו של מייקל נושל מהצוואה

במקביל, מפרסם הבוקר העיתון "וול-סטריט ג'ורנל" פרטים מתוך צוואתו של ג'קסון, לפיהם אביו של מייקל, ג'ו, כלל לא מופיע בצוואה. יחסיו של מייקל עם אביו היו מעורערים, והוא סיפר פעמים רבות על היותו ילד מוכה.

משפחתו של ג'קסון עסוקה בינתיים בדברים אחרים: אמו קת'רין קיבלה מבית המשפט משמורת זמנית על ילדיו ואילו אביו, ג'ו ג'קסון, כינס אתמול מסיבת עיתונאים מבולבלת משהו, בה סיפר על חברת התקליטים החדשה שהקים, אבל לא סיפק אינפורמציה על מועד הלוויה המתוכנן.

לדברי האב ג'ו, מועד ההלוויה תלוי בתוצאות ניתוח גופתו של מייקל שצפויות להינתן בהקדם. הניתוח שלאחר המות שעשו בגופתו של הזמר ביום שישי לא הניבה תשובות לשאלת סיבת מותו. ג'ו דחה את הדיווחים כי מייקל ייקבר באחוזתו - נברלנד.

כתבות נוספות על מותו של מלך הפופ:

שיחת הטלפון למשטרה: "הוא לא נושם!"

המלך מת - האגדה רק מתחילה

הפתולוג שניתח את ג'קסון: סיבת המוות לא ידועה

גם גוגל קרס בפני מלך הפופ

האם מייקל באמת מת מדום לב?

גלר: "ג'קסון יישאר תמיד מספר אחד"

הדיווח הראשוני: מייקל ג'קסון מת מדום לב