פתולוג מומחה: "הזמר פרינס מת ממנת יתר של סמים"

ביום חמישי האחרון הלך לעולמו אחד מהאמנים הבולטים והמוכרים ביותר בעולם המוזיקה בגיל 57 בלבד. פתולוג מומחה מטעם המשפחה העריך כי הזמר ככל הנראה מת ממנת יתר של סמים ואמר: "בהתאם לממצאי החקירה, אני לא מוצא שום הסבר אחר למותו"

"כמעט בטוח שהוא מת ממנת יתר" (רויטרס)

"מכיוון שלא נמצאו שום סימני אלימות או ממצא שמעיד על התאבדות - אני מסיק שמנת יתר מסמים היא האפשרות ההגיונית ביותר", כך אמר היום (שבת) פתולוג מומחה שנשכר מטעם משפחתו של האמן פרינס לרשת NBC האמריקנית. פרינס שמת באופן פתאומי ביום חמישי, היה בן 57 במותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האמן שזה בפרסי הגראמי שבע פעמים במהלך הקריירה שלו נמצא במעלית באחוזה שלו במינאפוליס כשהוא ללא רוח חיים. מדוח המשטרה המקומית שחקרה את הזירה עולה כי על הגופה לא נמצאו סימני אלימות, ולכן הסברה היא שמת כתוצאה מנת יתר, או מבעיה בלב.

תוצאות חד משמעיות - בשבוע הבא (רויטרס)

"אני חושב שהסכויים שמת ממחלה או בעיה בלב הם קלושים, בהתחשב במצבו הגופני והעבר הרפואי של פרינס", הסביר הרופא המומחה. "מתוך כך אני יכול רק להסיק שהמוות הטראגי שלו הוא תוצאה של שימוש בסמים.

גופתו של פרינס עברה נתיחה שלאחר המוות הבוקר ולאחריה גופתו הועברה לטיפול המשפחה. תוצאות הנתיחה, שישפכו אור ויאשרו באופן וודאי את סיבת המוות, יפורסמו בתחילת השבוע הבא.