תיעוד: רגעי האימה לאחר הפיצוצים בנמל התעופה בבריסל

בתיעוד הרגעים שלאחר הפיגוע בטרמינל בו נרצחו 10 בני אדם, נראים אנשים משתטחים על הרצפה לאחר הפיצוצים - בעוד אחרים שנפגעו נראו שרועים בין המזוודות. עוד נראים נוסעים נסים על נפשם מחשש שמדובר במתקפת טרור מתמשכת. רגעי ההיסטריה בבלגיה - שניות לאחר שהחלה מתקפת הטרור

רגעי האימה בנמל התעופה: היום (שלישי) לאחר השעה 09:00 בבוקר החלה מתקפת הטרור על בריסל בשני פיצוצים עזים שאירעו בטרמינל הנוסעים - והובילו למותם של 10 בני אדם. זאת עד לפיגוע השני שהתרחש כשעה לאחר מכן בתחנת המטרו בבריסל, בו נרצחו 20 נוספים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתיעוד חדש מנמל התעופה, נראים רגעי ההיסטריה והדרמה שלאחר הפיגוע הראשון שהכה בבירה הבלגית. חלק מהאנשים שהמתינו במקום נראו מוטלים על הארץ לאחר הפיצוצים, בעוד אחרים התרוצצו בחוסר אונים ותהו מה גרם לפיצוצים העזים.

בזמן שהמקום התמלא בהריסות, באבק ובעשן - נראו אנשים תופסים מחסה בין המזוודות ומנסים להרגיע האחד את השני. "הרגשתי את כל הבניין זז ושמעתי שני פיצוצים מאוד חזקים", סיפר כתב רשת "סקיי ניוז" אלכס רוסי ששהה בטרמינל בעת ששני מחבלים מתאבדים פוצצו עצמם בתוך המבנה.

"זה היה נראה כמו בזירת מלחמה, עשן ואבק נראו בכל מקום", הוסיף רוסי. "התקרבתי למקום הפיצוץ על מנת לראות מה מתרחש, ראיתי נוסעים מבוהלים בורחים ורצים. הם נראו המומים".

זאק מוזון, שהגיע מז'נבה לנמל התעופה זמן קצר לפני הפיגועים, תיאר כי הפיצוץ השני בטרמינל גרם לקריסת חלקים מהתקרה. "מים החלו להתפרץ מצינורות הניקוז. על הרצפה התערבבו מים ודם של הקורבנות, זה היה מזעזע".