זוועה ברוסיה: ראש כרות ברכבת

כוחות של משטרת מוסקבה הוזעקו לתחנת ה"מטרו" על ידי עוברי אורח שדיווחו על מחזה מחריד. כשהגיעו השוטרים הם מצאו אישה חשודה מסתובבת במקום כשהיא אוחזת ביד אחת ראש כרות של ילדה ובשנייה סכין, וצועקת: "אני רצחתי ילדה, אני טרוריסטית"

חשד לאירוע מחריד במוסקבה (יוטיוב)

עוברי אורח שהסתובבו היום (שני) באחת מתחנות רכבת ה"מטרו" במוסקבה נחרדו לראות אישה לבושת שחורים מסתובבת כשבידיה ראש כרות של ילדה וסכין וצועקת: "אללה הוא אכבר, אני טרוריסטית ורצחתי את הילדה". הם מיהרו להזעיק את המשטרה, שעצרה את האישה בחשד שהתכוונה לבצע פיגוע. בחיפוש על גופה לא נמצאו חומרי נפץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעקבות הדיווח של התושבים המבוהלים והחשש שמדובר באירוע טרור נסגרה תחנת הרכבת התחתית וכוחות הביטחון הרוסיים החלו לערוך בה סריקות מחשש שהוטמנו מטעני חבלה, אך לבסוף הוכרזה חזרה לשגרה.

על פי הדיווחים בכלי התקשורת הרוסיים קיים חשש שאכן מדובר בראש אמיתי של ילדה קטנה בת ארבע. ידיעות אלו נסמכות על דיווח של רשת "לייף-ניוז", לפיו צוותי כיבוי אש מצאו גופת ילדה ללא ראש בדירה שנשרפה בפרבר של הבירה.

על פי החשד, האישה עבדה כאומנת במשפחתה של הילדה. היא ככל הנראה רצחה אותה ואז יצאה לתחנת הרכב התחתית בעיר. בסרטונים שעלו לרשתות החברתיות ניתן לראות אותה מסתובבת עם הראש והסכין בידיה באזור התחנה וצועקת.