דב תקף ילדים, כלבם הציל אותם

סטס וניקיטה ניצלו מתקיפתו של דב מאיים סמוך לכפר בו הם גרים ברוסיה, הודות לכלב התחש הקטן שלהם. הכלב נבח על הטורף והסיט את תשומת ליבו כך שהשניים הצליחו להימלט בטרם האירוע נגמר באסון. "הילדים היו אמיצים, אבל הכלב הוא הגיבור האמיתי", אמרה אמו של אחד הילדים

"הכלב הוא הגיבור האמיתי" (Daily Mail Online)

חברו הטוב ביותר של האדם: כשניקיטה וסטס יצאו מהכפר בו הם מתגוררים ברוסיה והותקפו על ידי דב, העזרה הגיעה מכיוון לא צפוי. שני הילדים ניצלו הודות לכלב התחש הקטן שלהם שהסיט את תשומת ליבו של הטורף ואפשר לשניים להימלט למקום מבטחים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שני הילדים, בני 8 ו-12, הותקפו על ידי דב שחור סמוך לכפר בו הם מתגוררים באזור מרוחק במזרח המדינה. "הדב התנפל קודם על סטס", סיפר ניקיטה בבית החולים. "הוא זרק אותו על האדמה והתחיל לדרוך עליו ולנשוך אותו".

ניקיטה שראה את חברו מותקף, רץ לעבר הדב ופגע בראשו עם אבן. הדב פנה לעבר ניקיטה והחל תוקף גם אותו, כשלפתע הגיח כלבו הקטן של ניקיטה, העונה לשם טוסיה, והחל נובח בחוזקה לעבר הדב. לאחר מכן ברח הכלב אל תוך היער הסמוך כשהדב בעקבותיו, כך יכלו הילדים לברוח בחזרה לביתם.

שני הילדים פונו לבית החולים כשהם סובלים משברים וחתכים עמוקים. "הייתי בהלם", סיפרה מריה, אמו של ניקיטה. "לא האמנתי שדב יכול לתקוף ילדים כה סמוך לכפר. היה נורא לראות את הבגדים הקרועים שלהם מלאים בדם".

בתום חיפושים הדב התוקף התגלה ונורה והכלב הגיבור חזר לביתו בשלום. "הילדים היו אמיצים, אבל הכלב הוא הגיבור האמיתי", אמרה אמו של אחד הילדים.