ארה"ב: שתי תקיפות כריש בתוך שעתיים באותו אזור

נער ונערה נמשו מהמים בצפון קרוליינה כשהם סובלים מפציעות קשות לאחר שהותקפו בידי כרישים. הנערה איבדה חלק מזרועה השמאלית וידו של הנער נקטעה. אחת המתרחצות בחוף: "זה נראה כמו סצנה ממלתעות"

2 תקיפות תוך שעות. ארכיון (רויטרס)

אימה בחופי צפון קרוליינה: נער ונערה הותקפו היום (שני) על ידי כרישים בשני מקרים שונים שאירעו תוך פחות משעתיים בעת ששחו במימי האוקיינוס האטלנטי, סמוך לעיירה אוק איילנד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

הנערה, בת 12, איבדה חלק מזרועה השמאלית ועלולה אף לאבד את רגלה השמאלית בעקבות התקיפה. הנער, בן 16, איבד את ידו השמאלית. בשלב זה לא ידוע מה סוג הכריש שתקף את השניים.

בעקבות הדיווח על תקיפת הנערה, הוקפצו לחוף כוחות משטרה גדולים וצוותי רפואה על מנת להעניק לה טיפול ראשוני. על פי דובר המשטרה המקומית באוק איילנד, בת ה-12 אינה מהאזור ובעת התקיפה היא בילתה עם בני משפחתה בחוף.

"היה המון דם"

במקביל לטיפול בנערה, הוזנקו אופנועי ים ומסוק, במטרה להתריע בפני יתר הרוחצים מפני הכרישים השוהים בקרבת החוף ולהוציא אותם מהמים.

אחד המתרצים סיפר לסוכנות הידיעות איי.פי על רגעי הפחד בחוף. "ראיתי מישהו נושא את הבחורה מחוץ למים. אנשים רצו מסביב וניסו לעזור. זה היה די נורא".

מבקרת נוספת בחוף תיארה אף היא את הדרמה שהתרחשה. "היה המון דם ואנשים התחילו לנסות לעצור את הדימום. זה נראה כאילו לקוח מסצנה בסרט מלתעות".