ניו יורק: עובדת בכלא סייעה לרוצחים לברוח

שני רוצחים נמלטו לפני כשבוע מכלא במדינת ניו יורק וטרם נתפסו. היום נודע כי מי שסייעה להם היא לא אחרת מעובדת בכלא. על פי החשד, הייתה לה מערכת יחסים עם אחד מהם. היא צפויה לרצות עונש של עד 8 שנות מאסר

ג'ויס מיטשל (פייסבוק)

עובדת בכלא בצפון מדינת ניו יורק נעצרה בחשד שעזרה לשני רוצחים לברוח מהכלא לפני כשבוע. ג'ויס מיטשל (51) סיפקה על פי החשד אמצעים לאסירים ריצ'ארד מאט ודייויד סווט שמרצים עונשי מאסר בגין רצח. כך הודיעה היום המשטרה במדינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בין היתר היא נחקרה על מערכת יחסים, שעל פי החשד הייתה לה עם אחד האסירים. "החקירות שלנו עם מיטשל היו מועילות ופרודקטיביות", אמר קצין המשטרה צ'ארלס גס ממשטרת ניו יורק. "לא היינו מגישים נגדה אישום אם לא היינו מרוצים מאופן החקירות והדברים שמסרה".

מיטשל יכולה לרצות עונש של עד שמונה שנות מאסר. אתמול היא הושעתה מעבודתה ממתקן הכליאה קלינטון, שם עבדה במתפרה. במסיבת עיתונאים שכונסה צוין כי מיטשל הבריחה ציוד כלשהו לכלא - אך לא נמסר איזה.

"זה פאזל גדול בשבילנו למצוא את שני הרוצחים הנמלטים, אנו עדיין מחפשים אחריהם", אמרו במשטרה והוסיפו כי טרם התקבל רמז על נתיב בריחתם. "אם הם לא ברחו לאזור או אם הם לא מצאו לעצמם מקלט אנו משערים שהם עייפים, רעבים ומקוררים", הוסיף קצין המשטרה - שפנה ישירות לרוצחים: אנחנו באים למצוא אתכם ולא נעצור עד שנתפוס אתכם".