ארה"ב: סניף מקדונלד'ס הפך לזירת קרב

שתי נשים מפילדלפיה החלו להתפרע בסניף מקדונלד'ס כביטוי לתסכולן מכך שאיחרו לתפריט ארוחת הבוקר. אחד הסועדים האחרים במסעדה שאיבד את שלוותו, ניסה להדוף אותן מחוץ למסעדה - והותקף

הלקוח תמיד צועק: שתי נשים, שנכנסו לסניף רשת מקדונלד'ס בפילדלפיה שבארה"ב, החלו להתפרע באלימות לאחר שצוות העובדים הסביר להן כי איחרו לתפריט ארוחת הבוקר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתיעוד התקרית, כפי שנקלטה במצלמת האבטחה של הסניף, נראות שתי הנשים עומדות בתוך המסעדה כשהן קצרות רוח. עדי ראייה סיפרו, כי קודם לכן ניגשו השתיים אל דלפק ההזמנות וביקשו את ארוחת הבוקר המפורסמת של הרשת. לאכזבתן, הסבירו להן העובדים כי ארוחת הבוקר מוגשת עד השעה 10:30, ועל כן יוכלו להזמין רק מתפריט ארוחת הצהריים.

משנשללה מהן ארוחת חלומותיהן, נעמדו השתיים באמצע המסעדה והחלו לצעוק ולגדף את עובדי הסניף המסכנים. בשלב מסוים איבד אחד הסועדים האחרים את שלוותו, והחל להתעמת עם שתי הלקוחות הלא מרוצות. אלה, למרבה הפתעתו, החלו להכות אותו מכות נמרצות, בין השאר בעזרת כיסאות ומקל מטאטא ששברו אל ראשו.

דקות ספורות לאחר מכן הזעיק צוות העובדים המבוהל את המשטרה למקום, אך אלה למרבה ההפתעה פיזרו את המעורבים במהומה מבלי לבצע מעצרים.