תיעוד: נמלטה מהשוטרים ברכבה כשבתה בת ה-5 על ברכיה

ניידות משטרה במדינת מישיגן שבארה"ב פתחו במרדף אחר אישה בשנות ה-30 לחייה, שחטפה את בתה בת ה-5 במהלך ביקור מפוקח. כשהצליחו לבסוף השוטרים לגרום לנהגת לעצור את המכונית הם נדהמו לגלות כי בכל העת ישבה הילדה על ברכיה של אמה. כך זה נראה

מרדף משטרתי אחר מכונית דוהרת במדינת אינדיאנה שבארצות הברית הסתיים באופן דרמטי במיוחד, כשהשוטרים ההמומים השתלטו על הנהגת הנמלטת וגילו כי במשך כל הזמן היא החזיקה את בתה בת ה-5 על הברכיים. מחקירה ראשונית עולה כי האישה, בשנות ה-30 לחייה, הייתה תחת השפעת סמים וחטפה את בתה במהלך ביקור תחת פיקוח של הרשויות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אוברי קורי, בת 34, לקחה את בתה בכוח לרכב לאחר שנפגשה עמה בעיר ווארשו ופתחה במנוסה. שוטרים שהוזעקו למקום הצליחו לאתר את רכבה של האם באמצעות איכון המכשיר הסלולרי שלה, לאחר שכבר חצתה את הגבול למדינת מישיגן.

הם עצרו את מכוניתה בצד הדרך וביקשו ממנה לצאת מהרכב. קורי אמרה להם: "לא תיקחו ממני את בתי", לחצה על דוושת הגז והחלה להימלט במהירות של 120 קמ"ש. ניידות המשטרה ניהלו אחריה מרדף לאורך כ-11 קילומטר עד שהצליחו לעצור אותה. מצלמה שהוצבה באחת הניידות תיעדה את המעצר ובסרטון רואים את האם יוצאת מהרכב כשהיא מחזיקה את בתה ומנסה לברוח ברגל.

מספר צעדים לאחר מכן, במרחק קטן מהרכב, היא מעדה על הקרקע, בעוד השוטרים שרדפו אחריה רוכנים מעליה במטרה לחלץ את הילדה. קורי נעצרה והואשמה בשורת עבירות ובהן התעללות בילדים, התנגדות למעצר, החזקת קוקאין, שיבוש הליכי המשפט, ניסיון לחמוק מהמשטרה ונהיגה תחת השפעת סמים.