קיייט מידלטון שוב בהיריון? לא בטוח

כוס יין אחת הפריכה הבוקר את גל השמועות החדש לפיו הדוכסית מקיימברידג', קייט מידלטון, נמצאת בהיריון נוסף - 8 חודשים בלבד אחרי לידת הבן הראשון, ג'ורג'. במהלך ביקור בניו זילנד יחד עם הנסיך וויליאם, נצפתה מידלטון שותה כוס יין ביקב מקומי

נכנס יין, אין יותר סוד: ביממה האחרונה נפוצו שמועות לפיהן הדוכסית מקיימברידג', קייט מידלטון, נמצאת בהיריון שני - זאת הודות לבעלה, הנסיך וויליאם. אלא שהיום, הפריכה מידלטון את השמועות העקשניות - לאחר שנצפתה לוגמת יין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התקשורת הבריטית חשפה היום את ה'תרמית' של הזוג המלכותי המבקר בניו זילנד, שהחלה לאחר שהנסיך וויליאם סיפר לאישה מקומית שתפרה לג'ורג' שמיכת צמר רקומה בעבודת יד, כי בקרוב תהיה לה סיבה 'לתפור עוד אחת' - מה שגרם לכלי התקשורת לחשוב שהשניים מצפים לילד נוסף. אותה אישה אף סיפרה ל"דיילי מייל" הבריטי כי וויליאם אמר לה זאת "כאילו הוא לוחש סוד".

מנהלת יקב מניו זילנד, הנה ארמסטרונג, סיפרה היום: "קייט נהנתה ללגום את כוס היין שלנו. היא סיפרה שלא שתתה כשהייתה בהיריון עם ג'ורג', אז בעצם, אם מאמינים לה, אפשר להבין שהיא לא בהיריון עכשיו - בניגוד לשמועות".

"מידלטון כמעט נפלה מרוב ששתתה"

וויליאם, קייט וג'ורג' בביקור בניו זילנד (רויטרס)
ואם לא די בכך, אז מידלטון בת ה-32 שתתה במהלך הביקור לא כוס אחת, אלא שתיים. ג'ון דרבי, עובד נוסף ביקב בקווינסטאון, אף סיפר כי "מידלטון כמעט נפלה מרוב שכרות. היא נראתה לא יציבה על הקרקע. כשכמעט החליקה, היא נאחזה בזרועו של וויליאם כדי לשמור על יציבות". סוכנות הידיעות "רויטרס" אף הוסיפה שמידלטון יצאה לשייט בספינה בנהר באי הדרומי, שעלול לגרום למהלומות ונפילות - דבר שאישה בהיריון לא הייתה יכולה לעשות.

כאמור, השמועות העקשניות על היריון מלכותי נוסף, החלו לאחר שהנסיך וויליאם סיפר לתופרת שמיכת הצמר לג'ורג' על עבודה נוספת שצפויה לה בקרוב - אמירה שהפכה מיד לכותרת ראשית ברבים מאתרי האינטרנט בממלכה, וגרמה לבריטים לשוב ולחלום על "רויאל בייבי" נוסף - 8 חודשים בלבד לאחר לידתו של ג'ורג'.

עם סיום הביקור ביקב היום, לזוג המלכותי סופקו עוד כמה בקבוקי יין הביתה, מסוג "אמיספילד סאנשיין" בציר 2011. אולי לאחר שישתו אותם - יגברו הסיכויים לכך שלג'ורג' יהיו אח או אחות כבר בקרוב.