מי זרק נעל על הילרי קלינטון?

אלמונית שהסתננה אל הקהל במהלך נאומה של מזכירת המדינה לשעבר של ארה"ב הפתיעה את מאות הצופים באולם, כשהשליכה נעל לעברה של קלינטון. קלינטון ההמומה הצליחה להתחמק מפגיעה והאישה נעצרה מיד על ידי אנשי השירות החשאי

מי שהייתה הגברת הראשונה של ארצות הברית ולאחר מכן מזכירת המדינה האמריקנית ככל הנראה לא תשכח את ליל אמש בלאס וגאס, כשאישה אלמונית השליכה נעל לעברה במהלך נאום שנשאה בבית מלון בעיר. למזלה של קלינטון, האישה לא הצליחה לפגוע בה והיא נלקחה מיד אל מחוץ לאולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

קלינטון ההמומה לא הבינה במה מדובר ושאלה את הקהל הנדהם מה נזרק לעברה. "האם זה היה עטלף?", תהתה קלינטון? "האם זה חלק ממופע של קרקס?". דובר השירות החשאי מסר כי משליכת הנעל כלל לא הוזמנה לאירוע בו נשאה קלינטון דברים במלון "מנדליי ביי" ועוררה את חשדם של אנשי השירות והמאבטחים במקום.

עיתון מקומי בלאס וגס דיווח כי הגברת הראשונה לשעבר התעשתה במהירות לאחר התקרית המביכה ושבה לדבר לכאלף בני אדם שנכחו באולם. דוברת המלון אמרה לסוכנות הידיעות רויטרס כי אין כל מידע נוסף על האירוע.

קלינטון בת ה-66, שהפסידה לנשיא ברק אובמה בבחירות לראשות המפלגה הדמוקרטית ולאחר מכן מונתה לתפקיד הבכיר של מזכירת המדינה, הודיעה לאחרונה כי בכוונתה להתמודד לנשיאות בבחירות שיתקיימו ב-2016.