צפו: נוסעי אוטובוס מנטרלים שודד חמוש בארה"ב

אנשים רבים קשורים מאוד למכשיר הטלפון הסלולרי שלהם. את הפרט הזה כנראה לא לקח בחשבון צעיר בן 19, חמוש באקדח, שניסה לשדוד נוסעי אוטובוס במהלך נסיעה בעיר סיאטל. התוצאה: אחד הנוסעים התנפל עליו והכה אותו, כשהאחרים מצטרפים ומסייעים לנטרלו. השודד נעצר, וכעת עומד בפני עונש של 15 שנות מאסר

השודד לא חשב שהנסיעה שלו תיגמר כך (מתוך יוטיוב)

נוסעי אוטובוס בעיר סיאטל שבמדינת וושינגטון בארה"ב הצליחו בחודש שעבר להשתלט על צעיר חמוש - שדרש מהם את מכשירי הטלפון הסלולרי שלהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתיעוד ממצלמות האבטחה באוטובוס, שהתפרסם היום, נראה הצעיר רעול הפנים כשהוא ניגש באקדח שלוף לאחד הנוסעים ודורש ממנו את מכשיר הטלפון שאחז בידו. הנוסע לא איבד קור רוח והדף את הצעיר החמוש לאחור כשהוא הולם בו באגרופים. נוסעים אחרים שישבו בסמוך, סייעו לו להשתלט עליו עד שהצליחו לנטרל אותו.

"הוא נראה לי מעט חשוד כי פניו היו מעט מכוסים והוא חבש ברדס", אמר כריס ריגס, שהיה אחד הראשונים להבחין בשודד. הוא סיפר כי זמן קצר קודם להשתלטות, ניגש אליו השודד ודרש ממנו את מכשיר הטלפון הנייד שלו. "הוא טחב את קנה האקדח מול הפנים שלי ואמר שלא כדאי לי להפוך את זה לסיפור יותר קשה מכפי שהוא", שיחזר הנוסע.

כוחות משטרה שהגיעו למקום עצרו את הצעיר, שזוהה מאוחר יותר כטרבונט בראון, בן 19. למרות שאינו בעל עבר פלילי, הוחלט להחזיק אותו במעצר עד תום ההליכים נגדו, לאחר שהוכרז כמסוכן לציבור.

כעת הוא מואשם בשלושה מעשי שוד ובניסיון לביצוע שוד, ואם יורשע הוא צפוי לעונש של עד 15 שנות מאסר בפועל. למרות התיעוד המצולם של מעשיו, כופר הצעיר באישומים המיוחסים לו.