אשתו של מזכיר המדינה האמריקני ג'ון קרי במצב קריטי

תרזה היינץ קרי בת ה-74 אושפזה אתמול במצב קריטי בבית החולים במדינת מסצ'וסטס. טרם ידוע מה סיבות האשפוז, אך ייתכן ומצבה קשור למחלת סרטן השד שבה חלתה בשנת 2009. משפחת קרי: "מודים לכולם על התמיכה"

מזכיר המדינה האמריקני ג'ון קרי מתמודד כעת גם עם בעיות מבית: אשתו תרזה היינץ קרי, בת 74, פונתה אמש (א') לבית החולים בעיר ננטאקט שבמסצ'וסטס, ודובר בית החולים נח בראון אמר שמצבה מוגדר קריטי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מאוחר יותר היא הועברה לבית החולים בבוסטון, כשמצבה מוגדר יציב. מקורבי המשפחה אמרו לכלי תקשורת בארה"ב כי היא הובהלה לבית החולים בשל סיבות רפואיות, ולא בשל תאונה כלשהי. "המשפחה מודה לתומכים הרבים, אך מבקשת לשמור על הפרטיות", מסר דוברו של קרי.

טרם ידוע אם אשפוזה קשור לסרטן השד שבו חלתה בשנת 2009. היינץ קרי היא אלמנתו של הסנטור האמריקני לשעבר ג'ון היינץ, יורש אימפריית הקטשופ היינץ.

מזכיר המדינה היה אמור לחזור היום מהחופשה אליה יצא לוושינגטון. קרי ושר האוצר האמריקני היו אמורים לארח שיחות אסטרטגיות וכלכליות עם פקידים סיניים בכירים - שכעת נמצאות בסכנת ביטול בשל מצבה של אשתו. רק לאחרונה חזר קרי מסבב שיחות ברשות הפלסטינית ובישראל, על מנת לקדם את המשא ומתן המדיני, פגישות שבינתיים לא הניבו פרי.