אקרובטית נפלה למותה במופע סירק דה-סוליי

שרה גייארד-גיילוט, אקרובטית צרפתיה בת 31 ואם לשני ילדים, צנחה אתמול אל מותה מ-15 מטרים תוך כדי המופע "קא" מבית "סירק דה סוליי" בלאס וגאס. "שמענו צרחות ואישה אחרת בכתה על הבמה", סיפר אחד הצופים ההמומים. הרשויות חוקרות את נסיבות התאונה

מתוך "סירק דה סוליי" (רויטרס)

טרגדיה במופע המרהיב "סירק דה סוליי": אחת האמניות נפלה אמש אל מותה מגובה של 15 מטרים, בזמן הופעה על הבמה בלאס וגאס. שרה גייארד-גיילוט, אקרובטית צרפתייה, הובלה לבית החולים המקומי - שם נקבע מותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 באינטרנט

עדי ראייה סיפרו לעיתון "לאס וגאס סאן" שהתאונה אירעה לקראת סוף ההופעה במלון ה-MGM Grand. אחד הצופים, דן מוסקדה, סיפר שבת ה-31 הייתה תלויה בצד הבמה, ואז נראה שהחליקה מחבל הבטיחות שלה ונפלה לפתח ברצפה ליד הבמה.

"בתחילה, רבים בקהל חשבו שזה היה חלק מהמופע", סיפר. "אבל היה אפשר לשמוע צרחות, ואישה אחרת בכתה על הבמה". המופע המשיך לכמה רגעים ואז הפסיק. דקות לאחר התאונה, הודעה מוקלטת בישרה לקהל כי ההופעה הסתיימה - וכי ההפקה מציעה להם כרטיסים להופעות בעתיד כפיצוי.

טרגדיה במופע המרהיב (AP)

מייסד סירק דה סוליי גאי לאליברטה פרסם הצהרה בה שיבח את גייארד-גיילוט, אם לשניים. היא הייתה בצוות המקורי של המופע "קא", שבו גם מצאה את מותה. היא הייתה אקרובטית במשך יותר מעשרים שנה.

"אני שבור לב. אני מבקש להביע את השתתפותי העמוקה בצער המשפחה. אנחנו הרוסים לחלוטין", כתב לאליברטה. "זה מזכיר לנו בענווה ובכבוד רב, כמה יוצאי דופן האמנים שלנו בכל לילה ולילה. כעת אנו מתמקדים בסיוע זה לזה, כמשפחה".

בכירי המופע חוקרים יחד עם הרשויות את התאונה. המופע "קא" בוטל עד להודעה חדשה.