צפו: מרדף אופנועים נועז בכבישי קליפורניה

פאניקה הורגשה אתמול בכבישים המהירים שסמוך ללוס אנג'לס, לאחר שאופנוען שחמק מהשוטרים חתך בין המסלולים וגרם לשוטרים לרדוף אחריו במהירות של 145 קמ"ש – גם באמצעות מסוק. בין היתר, הוא גם הספיק לעשות לעברם תנועות מגונות. מצלמות רשת NBC תיעדו את המרדף - עד סופו. כך זה נראה

על כבישים מהירים ובמהירות שיא: משטרת קליפורניה ערכה אמש מרדף נועז במהירות 140 קמ"ש בכבישים המהירים הסמוכים ללוס אנג'לס, אחרי אופנוען שעשה הכל כדי להימלט מכוחות המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 באינטרנט

רשת NBC שהעבירה את המרדף בשידור חי, דיווחה שהאופנוען דהר במהירות של 145 קמ"ש, ואחריו מיהרו שני שוטרים רכובים על אופנועים ומגובים במספר ניידות. השוטרים בניידות לא הצליחו לחלוף בקלות בין המסלולים כמו האופנועים שסיכנו את חייהם. מאמצי המשטרה כללו גם מסוק אווירי שעקב אחריו לכל אורך המסלול.  

בסרטון שצולם על ידי מסוק הרשת האמריקנית, האופנוען נראה מנופף בזרועותיו, ואף עשה תנועות מגונות לשוטרים. המרדף הגיע לסיומו רק כאשר האופנוען נכנס לנתיב שהעבודות עליו עדיין לא הסתיימו. הוא ניסה לנסוע על החול, אבל איבד שליטה ונפל.

שוטרי התנועה שרכבו בעקבותיו הגיעו עליו עם אקדחים שלופים, ערכו חיפוש על גופו ועצרו אותו. על פי הדיווח, המרדף החי כאשר האופנוען שרשום במשטרה כמבוקש על נהיגה פרועה, סירב לעצור למרות בקשות רבות מצד המשטרה.