ארה"ב: נעדרות נמצאו לאחר עשור

דרמה אמריקנית: אדם ששמע צרחות לעזרה מבית שכנו ניגש לבדוק את המקום, ואחת מדיירות הבית ביקשה להתקשר למשטרה מהטלפון שהיה ברשותו. התברר כי היא ועוד שתי נשים אחרות שנמצאו במקום נעלמו כנערות לפני עשור, ומאז לאיש לא היה מידע על מקום הימצאותן. אדם אחד נעצר בחשד לחטיפתן

נמצאו אחרי עשור (רויטרס)

שלוש נשים שנחטפו מבתיהן לפני עשור, כשהיו בנות עשרה, נמצאו חיות בבית מגורים בקליבלנד שבארה"ב. הבית בו הם נמצאו נמצא מרחק קטן יחסית מהמקום בו הן נראו לאחרונה - בשנת 2003. המשטרה עצרה שלושה אחים בשנות ה-50 לחייהם, בחשד לחטיפת הנשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אחד השכנים בשכונת ווסטסייד שבקליבלנד, אוהיו, נבהל כשהוא שמע צרחות מהבית של אחד מהשכנים שגר עימו ברחוב. הוא ניגש למקום, ואחת הנשים ניגשה אליו בבהלה וביקשה להשתמש בטלפון הנייד שלו על מנת להתקשר למשטרה, כך על פי הרשויות במקום. הן סיפרו לשוטרים את זהותן, והמשטרה הוציאה אותן מהבית.

שלוש הנשים נלקחו לבית החולים המקומי שם נמסר כי הן במצב בריאותי טוב. קהל סקרנים גדול הגיע לרחוב בו הנשים נמצאו, והריעו לניידות המשטרה שבמקום. שלושת הנשים זוהו על ידי המשטרה כג'ינה דהג'יזס, אמנדה בארי ומישל נייט.

התקשורת המקומית מדווחת כי בארי ונייט נעלמו ב-2003, דהג'יזס ב-2004. לא היה למשפחותיהן מידע על מקום הימצאן והאם הן כלל בחיים עד כה.