מה עובר על ג'סטין ביבר? הזמר הקנדי סגר שבוע שחור באנגליה

לא כך חשב הזמר הקנדי לחגוג את יום הולדתו ה-19. ביבר הגיע לסיבוב הופעות בבריטניה, אך בתום שבעה ימים הוא הספיק לתקוף צלם פפראצי, להתמוטט על הבמה לקול קריאות בוז צורמות ולהתאשפז בבית חולים. צפו בשבוע השחור של הזמר הקנדי

בסוף השבוע שעבר ציין אליל הנערות המצווחות ג'סטין ביבר 19 שנים להיווסדו. אלא שמאז החגיגות, עבר עליו שבוע לא קל, שהגיע כעת לשיאים לא נעימים. קריאות בוז בהופעות, איחורים וביטולים, אשפוז בבית החולים - ואפילו תקיפה אלימה אמש של צלמי פפראצי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התגובה האלימה של הזמר הופנתה כלפי הצלמים שחיכו לו עם שחרורו שלשום מבית החולים בלונדון. התקף זעם שמסמן את שיאו של שבוע לא פשוט לכוכב בן ה-19 בלבד. מסע ההופעות שלו בממלכה נתקל בטונים צורמים, כמו קריאות בוז שלהן הוא לא רגיל.

שם זה קרה בגלל איחור לא אופנתי במיוחד להופעה. "מאוד התעצבנתי כי רציתי לחזור כבר הביתה - כי מחר יש לימודים", סיפרה אחת המעריצות המאוכזבות. מעריצה נוספת ומבוגרת קצת יותר נשמעה כמעט בדיוק אותו הדבר: "אני הייתי פעם מעריצה שרופה שלו, אבל זה נורא עצבן אותי כי אני צריכה ללכת לקולג' מחר". ואוהד אחר חתם בקביעה כי "הערצנו אותו, אבל עכשיו אנחנו ממש שונאים אותו".

ניסה לפצות. ביבר על הבמה, בלונדון השבוע (AP)

אבל זה לא נגמר שם מבחינת ביבר, הופעה אחרת הוא נטש, אחרי שכמעט התעלף על הבמה - כשהוא מחוסר קול. אחד מאנשי הצוות נאלץ לעלות אל הבמה וסיפר למעריצים על מצבו של הכוכב הצעיר. "הוא התלונן לאורך כל הערב על כך שחש ברע, הוא נמצא כעת מאחורי הקלעים עם צוות פרמדיקים ורופא". הקהל לא השתכנע ושרק בוז גדול.

אתמול בלילה, ניסה ביבר לפצות על הרושם הרע שהותיר, שלח מסרים מפייסים למעריצים וגם נתן הופעה אחת אחרונה, כמו שצריך. אבל פרץ האלימות הלא אופייני, ייצרב כנראה, גם אצל האוהדות המושבעות ביותר של הצעיר הקנדי.