המסוק הטלוויזיוני תיעד: ממדי ההרס בניו יורק נחשפים

עשרות בתים שפשוט נמחקו, כבישים ראשיים מתחת למים, שכונות שלמות מוצפות ויאכטות שהוטחו כמו צעצועים. מטוס שטס מעל ניו ג'רסי וניו יורק תיעד את החורבן שהנרחב שהותירה הסופה "סנדי"

קצת יותר מיממה חלפה מאז שהסופה "סנדי" הכתה בחופיה המזרחיים של ארה"ב, ותמונות ראשונות שצולמו מהאוויר מציגות לראשונה את ממדי ההרס שנותר מאחור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אל מול עדשת מצלמת המסוק הטלוויזיוני שנשלח לסקר את האירוע, נגלה האזור ברובע קווינס בו נהרסו כליל כ-80 בתי מגורים לאחר שריפה שפרצה במקום.

תמונות קשות לא פחות הגיעו מניו ג'רזי, שם ניתן לראות סירות מוטלות מסביב למזח, מפוזרות כמו צעצועים אחת על גבי השנייה. השכונות בניו ג'רזי הפכו לאזור מלחמה, כשכוחות ההצלה עושים את דרכם ברחוב שהוצף.

גם מנהטן ספגה את עוצמתה של הסופה. מהמבט העילי של המסוק ניתן להבחין במגרש חנייה של מוניות צהובות, אחד מסמליה הבולטים של העיר, שהפך לאגם.

בינתיים, מנסים האמריקנים לשוב לשגרת החיים. על פי הדיווחים האחרונים, מספר הקורבות שגבה אסון הטבע עלה ל-50, מיליונים ברחבי המדינה עדיין מנותקים מרשת החשמל. התחבורה הציבורית בניו יורק מתאוששת אט אט ונראה שבימים הקרובים תחזור לסדרה.