החיסול באלפים: דוד המשפחה ייחקר

בצרפת ממשיכים בחקירת רצח המשפחה בהרי האלפים. החוקרים צפויים להגיע לבריטניה כדי לערוך חיפוש בבית המשפחה, ולחפש פרטים על המניע לרצח. הילדה בת ה-4 שהתחבאה מתחת לגופות הוריה וניצלה עברה תחקור על ידי השוטרים

הרכב בו נורו בני המשפחה (רויטרס)

פרשת הרצח המסתורית בהרי האלפים בצרפת: המשטרה ממשיכה במצוד אחר החשוד בחיסול ארבעה בני אדם, בהם שלושה בני משפחה אחת תושבי בריטניה. הילדה בת ה-4 שהסתתרה תחת גופות משפחתה תוחקרה במשטרה. כעת נבדק האם לאחיו של הנרצח היה קשר לחיסול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפני יומיים חוסלו ביריות סאאד אל חילי, אשתו וחותנתו בזמן שישבו בתוך רכב מסוג BMW במהלך חופשה בצרפת. שתי בנות המשפחה ניצלו, אך אחת מהן - בת 8, עדיין מאושפזת בבית החולים ללא הכרה.

המשטרה הצרפתית שפועלת במרץ כדי לאתר את החשוד בירי, החלה לבצע פעילות חקירה גם בבריטניה בניסיון לגלות את המניע לרצח. בכוונת בלשי המשטרה לערוך חיפוש בבית המשפחה ולחקור את אחיו של אב המשפחה.

לאחר הרצח, התפרסמו מספר דיווחים לפיהם היה סכסוך כספי בין האחים, מה שיכל להוות מניע לרצח. אחיו של הנרצח הגיע למשטרת בריטניה כדי להכחיש את הדיווחים הללו.

במקביל, הילדה בת ה-4 שניצלה מהירי לאחר שהסתתרה במשך שעות תחת גופות הוריה תוחקרה על ידי השוטרים בנוגע לזהותו של הרוצח. החוקרים מחכים שאחותה תתאושש גם היא כדי לחשוף פרטים נוספים על המקרה.