כלב רץ אחרי בעליו שנפגע עד בית החולים

מחווה סוחטת דמעות של אהבת כלב לבעליו הפתיעה צוות פרמדיקים בברזיל שפינה צעיר מחוסר הכרה בית לבית החולים. במהלך הנסיעה, הבחינו חברי הצוות הרפואי כי כלבו המודאג של המטופל החל לרוץ אחרי האמבולנס עד הגעתו לפתח חדר המיון. "19 שנים אני בעבודה ומעולם לא ראיתי משהו כזה", אמר אחד מהם

דאגת כלב: צוות אמבולנס בברזיל, שפינה צעיר חסר בית לקבלת טיפול רפואי, הופתע לגלות כי כלבו הנאמן והנחוש לא נטש אותו ורץ אחרי הרכב כל הדרך עד לבית החולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחוות הנאמנות יוצאת הדופן תועדה אתמול (שני), לאחר שצוות פרמדיקים בעיירה טבטינגה הוזעק לטפל בצעיר חסר בית, שככל הנראה לקה בהתקף אפילפסיה ואיבד את הכרתו.

בזמן שעשו את דרכם אל בית החולים המקומי, הבחינו לפתע אנשי הצוות הרפואי בכלב קטן שרץ לצד הרכב בכל כוחו. בשלב זה הבינו הפרמדיקים כי מדובר בכלבו של הצעיר שאותו הם מפנים, שהיה נחוש שלא לנטוש את בעליו והחל לרדוף אחריהם.

הכלב "ספייק" מאבטח את מיטת בעליו בביה"ח (Youtube)

המחזה המרגש נגע ללבם של אנשי צוות האמבולנס, שמטבע הדברים לא יכלו לעצור ולהתעכב אף לא לרגע אחד. "19 שנים אני במקצוע, ומעולם לא ראיתי משהו כזה", אמר אחד הפרמדיקים. "הנחישות של הכלבלב הזה כל כך ריגשה אותנו, שממש חששנו שהוא יידרס בדרך לבית החולים".

כשעצרו לבסוף בפתח בית החולים, עקף הכלב במהירות את האמבולנס ונעמד בהפגנתיות מול חזית הרכב כדי להבהיר שלא ירשה לו להמשיך בנסיעה. כשפתחו אנשי הצוות את דלת האמבולנס האחורית, זינק הכלב אל תוך הרכב במהירות והתיישב לצד בעליו. הצעיר, שהכרתו עדיין הייתה מעורפלת, הבחין בכלבו "ספייק" והחל בתגובה להראות סימני התאוששות.

גם צוות בית החולים לא יכול היה להתעלם מהמחזה הנוגע ללב, ואפשר לכלבלב המודאג להתלוות אל בעליו גם בחדר המיון. לאחר מספר בדיקות שערכו לו, הראה הצעיר סימני התאוששות מתקדמים ושוחרר כעבור שעות ספורות יחד עם חברו הטוב שלא הפסיק לכשכש בזנב.