החתן חגג את ליל הכלולות - עם המלצרית בחתונה

הסיפור הבא מגיע מאוסטריה, שם חתן לא הצליח להמתין ללילה הנכסף עם אשתו הטרייה, והחליט לשכב עם המלצרית בחתונה מיד לאחר טקס הנישואין - במטבח של האולם בו נערך האירוע המשמח. אבי הכלה תפס אותם בשעת מעשה והפסיק את חגיגות החתונה בזעם. בני הזוג התגרשו, והחתן התחתן פעם נוספת - הפעם עם המלצרית ששבתה את לבו

מחיר טעם רווקות אחרון. אילוסטרציה (חדשות 2)

מחירו של טעם רווקות אחרון: חתן מאוסטריה לא הצליח להתאפק לחגיגת ליל הכלולות עם בחירת ליבו, ומיד לאחר טקס החתונה - קיים יחסי מין עם אחת המלצריות במטבח.

השניים נתפסו על חם על ידי לא אחר מאשר אביה של הכלה, שנכנס למטבח כדי לחטוף משהו לאכול.  אבי הכלה הזועם עצר את המוזיקה, הפסיק את האירוע בשיאו ושלח את המוזמנים הביתה בלי לספק להם שום הסבר. 

החתן השובב אמר להגנתו כי "רצה לטעום בפעם האחרונה את חיי הרווקות רגע לפני שייכנס למוסד הנישואין", אם כי מעשה הבגידה היה לאחר הטקס המקודש.

עוד באותו היום הכלה ניגשה למשרד רשם החתונות ותבעה גירושין, אולם היא נאלצה להישאר נשואה לבעלה הלא נאמן במשך שישה חודשים עד שבית המשפט אישר את בקשתה.

בסוף הסיפור, שכמו נלקח מסרט הוליוודי, בני הזוג התגרשו. הכלה הנבגדת זכתה לדמי מזונות כפי הקבוע בחוק הגרמני, ואילו החתן התאהב במלצרית - ונשא אותה לאישה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת