הוכרחה לשתות סודה כעונש - ומתה

בת 5 מטנסי שתתה פחית סודה שהייתה שייכת לאמה החורגת. כעונש, הכריחו אותה הוריה לשתות כמעט שני ליטר סודה, דבר שגרם להרעלת נוזלים חמורה בגופה ולבסוף למותה. בית המשפט גזר 35 שנות מאסר להוריה, באשמת רצח מדרגה ראשונה והזנחה פושעת

אלקסה לינבום (CNN)

השתובבות ילדותית הובילה לרצח מזעזעז: אלקסה לינבום בת ה-5 מארה"ב רק רצתה לשתות סודה בטעם ענבים. היא לקחה כמה פחיות ללא רשות, וכעונש על כך הכריחו אותה הוריה לשתות כמעט שני ליטר של סודה, דבר שגרם להרעלת נוזלים, ולמותה מספר ימים מאוחר יותר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

בית המשפט במדינת טנסי שלח אתמול (שלישי) את אביה ואמה החורגת של לינבום, רנדל ומרי ווהן ל-35 שנות מאסר. הם הורשעו בעבירות של רצח מדרגה ראשונה, התעללות והזנחה פושעת.

הורשעו ברצח והזנחה. בני הזוג ווהן (CNN)

על פי כתב האישום, לינבום שתתה את הסודה שהייתה שייכת לאמה החורגת, שאסרה עליה זאת. לאחר שהכריחו אותה לשתות מספר בקבוקים מהמשקה, הם אף סירבו לעזור לה כשברור היה שהיא נפגעה ונמצאת במצוקה.

רק שעות לאחר שהחלה להראות תסמינים חמורים, צעקה מרוב כאבים ונכנסה למצב של שיתוק, היא פונתה סוף סוף לבית החולים, מאוחר מדי. עודף הנוזלים בגופה של הילדה גרם למוחה להתנפח, וב-3 בינואר 2012 היא מתה בבית החולים. כעת צפויים הוריה לשלם על אכזריותם - בעונש מאסר.