עב"מ בשמי מוסקבה - או כלי טיס של פוטין?

המוני אזרחים שיצאו להפגין נגד תוצאות הבחירות ברוסיה פרקו את תסכולם נגד הנשיא פוטין - עד שהתפנו לעסוק בעניין אחר: ממש מעליהם ריחף עצם בלתי מזוהה שמשך את תשומת הלב. עיתונאי אמריקני בטוח: "אלו חייזרים שעוקבים אחר המין האנושי"

בזמן שהעולם כולו עוקב בדאגה אחרי מחאת האופוזיציה ברוסיה ומוטרד ממה שטומן בחובו עתידה של המדינה הגדולה בעולם, נשאו משתתפי אחת מהפגנות הענק שנערכו השבוע במוסקבה את עיניהם לשמיים - אבל ללא תקווה יתרה.

אחד הצעירים המתוסכלים שהשתתפו במפגן המחאה הגיע כדי לפרוק את זעמו ולקרוא לסילוקו של הצמד פוטין את מדבדב מכס השלטון ברוסיה, אבל בין לבין - הצליח לתעד גם חפץ בלתי מזוהה שנראה מרחף בשמי מוסקבה הקודרים.

כמיטב המסורת של צילומי עצמים שונים שתועדו בשמיים, גם כאן לא מאפשרת איכות התמונה הירודה לזהות באופן ודאי את האובייקט המשונה, שנראה מצויד בסוג של רגליות או להבי מדחף. הנוכחים באירוע שהבחינו בעצם העידו כי לא נראה היה שמדובר בכלי טיס ממונע.

בניסיון לברר מהו בדיוק העצם שחזו בו בשמיים, החלו המפגינים ההמומים לטפס על העצים כדי להביט בו כמה ביותר מקרוב. כך, כמספר העדים - גם מספר ההסברים: היו גם מי שהעלו את האפשרות שמדובר, למעשה, בכלי טיס מיוחד שנשלח לתעד את ההפגנות ממעוף הציפור והעביר אותן בשידור ישיר לסמרטפון של פוטין בקרמלין.

הסופר והעיתונאי האמריקני מייקל כהן התייחס לאירוע ואמר כי הוא משוכנע שהעצם המדובר הוא לא אלא חוצנים שהגיעו מגלקסיה רחוקה. "בהחלט ייתכן שחייזרים עוקבים אחר המין האנושי בעזרת כלי טיס בלתי מאויישים", הוא הסביר - והדגיש: "אין זה תלוש מהמציאות שחוצנים שמגלים עניין בחקר האנושות יבחנו גם אירועים פוליטיים גדולים ובעלי משמעות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת