בקרוב בכיכר תחריר: אופרה ווינפרי

הכיכר ממנה יצאה בשורת ההפיכה במצרים תהפוך בקרוב אבן שואבת גם לכוכבים מכל רחבי העולם: מנחת ה"טוק-שואו" הפופולרית אופרה ווינפרי צפויה לשדר בקרוב את אחת מתכניותיה מכיכר תחריר המפורסמת בקהיר. שר התיירות המצרי: היא אישרה את הגעתה, אך עדיין לא יודעים מתי תגיע

אופרה ווינפרי, בקרוב בכיכר תחריר (חדשות 2)

כיכר ההפיכה תהפוך לכיכר הכוכבים: מנחת הטלוויזיה האמריקנית אופרה ווינפרי תשדר את אחת מתכניות האירוח שלה מכיכר תחריר בלב קהיר - כך הודיע היום שר התיירות המצרי, מוניר פחרי עבד אל-נור. עדיין לא ידוע מתי תשודר התכנית, אך לדברי השר המצרי, כוכבת ה"טוק-שואו" האמריקנית "נענתה להצעה המצרית ללא כל היסוס".

בעקבות הפגיעה האנושה בתיירות למצרים בשל ההפיכה ואי היציבות הששוררת במדינה, מגבשים במשרד התיירות המצרי תכנית לפיה יגיעו למדינה סלבריטאים מכל רחבי העולם, בתקווה שאלה יצליחו למצב את מצרים חזרה כיעד תיירותי נחשק במזרח התיכון.

כוכבי התכנית: צעירי ההפיכה

שר התיירות המצרי אמר כי הוא פנה אישית לןוינפרי, כדי שזו תגיע להנחות את אחת התכניות שלה היישר מכיכר תחריר, שהפכה לסמל המהפכה. עבדל-נור הוסיף כי ווינפרי נענתה לבקשה, וכי היא תגיע בקרוב למצרים על מנת לשדר את התכנית, במרכזה יעמדו הצעירים המצרים שהובילו את הדחת מובארק מהשלטון.

"מצרים תשווק את עצמה מעתה כיעד תיירות נגיש, נוח וזול", הדגיש השר המצרי. "אנחנו גם פועלים ברשת הפייסבוק כדי לפרסם את אתרי התיירות המרכזיים במצרים ולהזמין אלינו תיירים מכל רחבי העולם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק