המתיחה האכזרית של הכוכבת המצרייה. צפו

במהלך חודש הרמדאן נוהגים לשדר בטלוויזיות הערביות סדרות דרמה מושקעות, המופקות במיוחד לצפייה אחרי הפסקת הצום. השנה, שיאי הרייטינג נשברים דווקא על ידי תכניות מתיחות. אחת מהן הייתה מרושעת במיוחד

רשת MBC, אלופת הבידור בעולם הערבי, לקחה את ז'אנר המתיחות הטלוויזיוניות צעד אחד קדימה וקבעה כפי הנראה את שיא המתיחה האכזרית ביותר - שהייתה יכולה להסתיים אחרת לגמרי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השחקנית המצרייה לוסי הוזמנה לדובאי, כאילו כדי לכבד בנוכחותה חנוכת מלון חדש. שחקן מצרי אחר, מחופש היטב, הזמין אותה לחוג בשמי האמירות במטוסו הפרטי כביכול. כל הנוסעים, למעט השחקנית שנפלה קורבן למתיחה, היו בסוד התעלול כשלפתע כיבה הטייס את אחד המנועים - וכלי הטיס החל לצלול מטה.

ניצבי המתיחה פעלו על פי התכנית: הם החלו לביים פאניקה ופרצו בזעקות אימה. בשלב מסוים החלו כמה מהם "להציל" את הנוסעים כשזרקו מהמטוס כמה מהם, פעלולנים, עם מצנחים. לוסי, מבוהלת עד עמקי נשמתה, הייתה בטוחה שהיא הבאה בתור ונאבקה להישאר בכלי הטיס.

קללות וצעקות במטוס (חדשות 2)

בתום דקות ארוכות שנראו כמו נצח, הגיעה התכנית השטנית לסיומה. המטוס יוצב והשחקן שישב לצידה של לוסי קילף מפניו את התחפושת וגילה לה שהיא נפלה קורבן למתיחה. אלא שאת השחקנית המצרייה זה לא הצחיק והיא החלה להכותו ובשלב מסוים התעלפה. לכששבה להכרתה, המשיכה לקלל ולחבוט במותח - שלא הפסיק להתנצל.