סימן חיים מג'יל רוזנברג: "בריאה ושלמה"

הישראלית ששירתה בצה"ל והתגייסה להילחם בארגון המדינה האסלאמית (דאע"ש) בסימן חיים לבני משפחתה וחבריה. היא מספרת על הקשיים להתחבר לפייסבוק ומפרסמת תמונה מושלגת ופסטורלית במיוחד, מאחד האזורים המסוכנים בעולם

רוזנברג בחופשה מהקרבות (טוויטר)

ג'יל (גילה) רוזנברג, הישראלית ממוצא קנדי ששירתה בעבר בצה"ל והצטרפה לכוחות הלוחמים בארגון המדינה האסלאמית, דאע"ש, בריאה ושלמה - כך הודיעה היום (שני) לחבריה בפייסבוק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רוזנברג, הודתה לחבריה על הדאגה הרבה והבטיחה לענות להודעות הרבות שנשלחו אליה בתקופה האחרונה. היא סיפרה על הקשיים להתחבר לפייסבוק ממקום הימצאה - וביקשה מהם לעקוב אחריה בחשבון הטוויטר שפתחה לאחרונה.

אחד ממכריה אף העלה תמונה שבה היא נראית משוחחת עם בני משפחתה באמצעות הסקייפ. לדבריו, ג'יל לקחה "פסק זמן" מהלחימה לשבוע ימים, זמן שבו תצבור מחדש כוחות לפני סבב נוסף של קרבות בארגון הטרור האכזרי ביותר בעולם.

הישראלית שנלחמת בדאע"ש, ארכיון (פייסבוק)

לפני יומיים העלתה רוזנברג, באחד מציוציה הראשונים בטוויטר, תמונה שבה היא נראית עם אדם מערבי נוסף וצעיר שזהותו לא ידועה. השלושה נראים באזור מושלג ופסטורלי כשחיוך נסוך על פניהם. "אני עדיין עובדת על הגישה לפייסבוק, בינתיים אני יכולה לומר שאני בריאה ושלמה", כתבה.